Челюстні ковші

Челюсті (щелепні) ковші для фронтальних навантажувачів

Завод Земагромаш – вітчизняний виробник тракторних фронтальних навантажувачів та навісного обладнання до них. Одним  з основних видів навісного обладнання – є щелепний ковш який автоматизував, удосконалив прискорив  всі розвантажувально-завантажувальні процеси. Розділяються вони по  будові та призначенню.

Зерновий челюсний ковш більш легкий , але місткіший, призначений для завантажування і вивантаження зернових, легких дрібно шматкових матеріалів, прибирання територій від розлин, снігу та багнюки.

Дорожний щелепний ковш має більшу масу і менші габарити, розрахований для вирівнювання доріг, плануванні площадок під забудови, важких завантажувально-розвантажувальних робіт, але також може використовуватись як і зерновий щелепний ковш. Щелепний ковш з легкістю замінить: звичайний ковш, челюсний зхват, бульдозерний відвал.

Челюсний ковш  –  це надійне складне багатофункціональне обладнання  купувати яке потрібно лише у професіоналів які вже не один рік доводять свій професіоналізм, випускаючи якісну техніку.