Фронтальні навантажувачі КУН

MAXI для тракторів 100-140 к.с

Завдяки багаторічному досвіду, та впровадження у виробництво прогресивних технологій обробки металу, підприємство виготовляє дуже великий асортимент навісного обладнання для фронтальних навантажувачів, що значно розширює їх функціонал, перетворюючи звичайний трактор на багатофункціональну техніку.

Оригінальні робочі органи Земагромаш пройдуть будь які випробування, витримають максимально можливі навантаження так як для їх виробництва використані лише якісні комплектуючі і матеріали вітчизняного та зарубіжного виробництва, а постійні польові випробування, гарантують довгий термін експлуатації.

Завжди в наявності на складі завода є стандартні аксесуари до фронтальних навантажувачів на міні трактори, а також до повно габаритної техніки: ковші, вила, захвати, відвали та багато іншого вантажопід’ємного тракторного обладнання. Виконуються робочі органи як з кріпленням на євро рамку,швидкоз’ємні, так і з стаціонарним кріпленням , на пальцях. Встановлюються на погрузчик, або на навіску трактора, чи універсальний лонжерон.

Також можливе проектування і виготовлення навісного обладнання до Вашого трактора, по спецзамовленню. Ми зацікавлені в розширенні асортименту нашої продукції, але саме головне, щоб клієнт залишився задоволений роботою нашої техніки.