Про компанію

Гарантія якості від виробника

Агробізнес – це рушійна сила української економіки. Україну історично називають житницею Європи, оскільки тут зосереджено близько 25% світових чорноземних грунтів, відомих високим рівнем родючості.

     На  сучасному етапі розвитку агропромисловості України простежується фізичне та моральне зношування, та застарівання сільськогосподарської техніки, що потребує постійного оновлення.

    Оновлення сільськогосподарської техніки виступає основним стимулом для розвитку сільськогосподарського машинобудування, як необхідної складової для ефективної діяльності сільськогосподарських підприємств у країні.

    Виробниче підприємство Земагромаш – одне з провідних машинобудівних підприємств для агропромислового комплексу України, з величезним потенціалом націленим в майбутнє.

    Прогресивний розвиток компанії напряму залежить від його керівництва. Засновник підприємства Захаров Едуард Миколайович вважає, що основним фактором успішного підприємства, безумовно, є його персонал – злагоджений колектив професіоналів, здатний до постійного розвитку та освоєння передового досвіду. Не менш важливим фактором є і матеріально-технічна база, 99% всього прибутку підприємства вкладається в його розвиток. Токарні, фрезерні, свердлильні станки, напівавтоматичне та автоматичне обладнання, верстати з ЧПУ,підприємство налічує більше ста одиниць новітнього,технологічного обладнання, яке постійно оновлюється.

Не знаєте Яка сільгосптехніка потрібна саме вам?

Економте свій час, зателефонуйте нам!

«Коли я починав свою діяльність 12 років тому з невеличкого приватного підприємства Земаргомаш, маючи кількох працівників у підпорядкуванні і невеличку територію в селі Кірово, Запорізької області, я мріяв про велику компанію, та дружній колектив. Тоді я поставив собі за ціль, до якої впевнено  йду малими кроками. Сьогодні, дивлячись на свою команду професіоналів, на своє провідне,прогресивне підприємство, я впевнено кажу, що мрії збуваються і  цілі досягаються, головне не зупинятись на досягненому» – підкреслює Едуард Миколайович.

    Основний напрямок підприємства – виготовлення і продаж фронтальних навантажувачів, КУНів до будь якої тракторної техніки. Також налагоджене виробництво і реалізація шнеків, шнекових транспортерів, зернонавантажувачів, тракторних причепів, асинезаторської техніки, ротаційних борін та розкидачів мінеральних добрив. Напряму працюємо з аграріями, враховуючі всі побажання та зауваження.  Завдяки прямому спілкуванню з клієнтом постійно вдосконалюємо, модернізуємо   техніку та розширяємо  її асортимент, вчасно реагуючи на попит ринку.

  Для виробництва продукції використовуємо лише якісні матеріали та комплектуючі вітчизняного та зарубіжного виробництва. На протязі всього етапу виготовлення всі деталі проходять суворий контроль, а після збирання продукції проводиться доналаштування її на випробувальних стендах. Клієнту надходить лише якісний продукт з гарантією 12 місяців, та післягарантійним обслуговуванням.

  На підприємстві працює сервісна служба, яка безкоштовно проконсультує в технічних питаннях по установці та наладці  обладнання, або якщо нема технічної можливості, за невелику оплату, встановлять обладнання на Вашу техніку самі.

  Ми дорожимо кожним замовником, тож для постійних клієнтів передбачені знижки та подарунки.

  Працює наша компанія по всій Україні.  Маємо власний автопарк, тож доставка продукції здійснюється в стислі терміни. Також можемо відправити продукцію будь яким зручним для клієнта перевізником.

  Станьте нашим клієнтом і скористайтесь всіма перевагами роботи з заводом ЗЕМАГРОМАШ.