Причепи тракторні

Тракторні причепи від Zemagromash — для сільськогосподарської техніки

Причіп або напівпричіп – це транспортний засіб, в першу чергу призначений для транспортування  сипучих, напіврідких, твердих та штучних вантажів і сконструйований для переміщення сільськогосподарським або лісовим трактором.

Підприємство Земагромаш є провідним виробником в сфері вітчизняного виробництва тракторних причепів. Виготовляємо перевірені часом моделі причепів 2ПТС-4,та напівпричепів НТС-5, НТС-12, ексклюзивна новинка нашого виробництва – асинезаторський тракторний причіп ПАТ-5. Серед інших виробників наша продукція вирізняється бездоганною якістю виготовлення, простотою конструкції та міцністю, оптимальним співвідношенням ваги та об’єму.

На виробництві встановлене новітнє зварювальне обладнання, що дає змогу швидко та якісно виконувати замовлення по тракторним причепам як в стандартній так і нестандартної комплектації. Перед покраскою всі зварні шви ретельно перевіряються на міцність, герметичність і лише тоді ґрунтуються та наноситься антикорозійна фарба.

Причепи від Земагромаш завжди відповідають вимогам часу, ходова комплектується лише якісними ступічними підшипниками, може бути замінена на імпортну по бажанню замовника, встановлюється надійна, повнокомплектна тормозна система, та гідравлика вітчизняного виробництва, що дозволяє використовувати їх як на дорогах з асфальтовим так і з грунтовим покриттям, в тому числі і без покриття, по бездоріжжю. Тракторні причепи та напівпричепи від нашого  підприємства можуть експлуатуватися як в день так і вночі, для цього встановлено комплект світлових приладів та катафотів.

Ви завжди можете купити тракторний причіп у завода Земагромаш за вигідною ціною, з доставкою в будь яку точку України.