Зернонавантажувачi шнековi (зернопогрузчик)

Навантажувачi зерновi шнековиi

Навантажувач шнековий

В сучасних умовах динамічного розвитку сільського господарства України виникла потреба в автоматизації навантажувально-розвантажувальних процесів. Вивантаження вагонів, швидке завантаження зерновозів, фасувальні лінії, подача будматеріалів, переміщення сипучого палива, будь який процес виробництва потребує інтеграції високопродуктивного та надійного транспортувального обладнання.

Проаналізувавши всі потреби ринку і врахувавши всі слабкі місця обладнання, що виробляється на даний час, завод Земагромаш розробив і випускає нову лінійку перспективних шнекових навантажувачів, зернопогрузчиків.

Шнекові транспортери виготовляються продуктивністю від 5 до 30т/год, довжиною від 1 до 8 метрів, передвижні, або стаціонарні, з простим регулюванням висоти завантаження, з бункером або корзиною, закритого або відкритого типу.

При виготовленні зовнішнього короба шнекового зернонавантажувача використовується лише гарячодеформована цільна труба товщиною від 3,5 мм, що значно підвищує жорсткість конструкції, та подовжує строк експлуатації конвеєра. Витки шнека формуються на спеціальному верстаті ЧПУ, з листової сталі товщиною від 3 мм. Для зручності транспортування, монтажу та обслуговування зернопогрузчик виготовляється секційно, довжина секції становить 1-3 метра . Підключення головного привода шнека може бути як 220 так і 380 вольт, що дозволяє використовувати навантажувач навіть у домашньому господарстві.

Придбавши шнековий транспортер Земагромаш Ви купуєте для себе в першу чергу найкращого, надійного помічника, який не підведе на протязі всього терміну експлуатації.